Aplikacje na zamówienie

Aplikacje na zamówienie

gear

Każda firma i organizacja ma swoją specyfikę, swoje potrzeby. Naszym zadaniem  jest stworzyć aplikacje, które pozwolą na dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Nasuwa się pytanie „czemu na zamówienie?”. Chociaż rynek jest obfity pod względem rozwiązań IT, to istnieje nisza, w której  jedynym sensownym rozwiązaniem jest napisanie oprogramowania dedykowanego.
 

Tylko dla Was.

Mamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji tylko dla potrzeb jednego klienta. Wychodzimy z założenia, że jeśli czegoś nie ma, a jest potrzebne, to czemu tego nie stworzyć? Jeśli na przykład  jesteście państwo producentem to z przyjemnością napiszemy dla waszej firmy oprogramowanie, pozwalające na optymalizację procesów produkcyjnych. Jak? Po pierwsze, wsłuchamy się w Państwa potrzeby. Po drugie, przedstawimy pomysły na rozwiązanie problemów. Po trzecie, napiszemy  dla Państwa wysokiej klasy projekt.

Integratory dla systemów ERP

Czy korzystacie Państwo z systemów ERP? Jeśli tak, to świetnie. A czy w swojej firmie prowadzicie sklep internetowy? Korzystacie z usług firm kurierskich mających swoje własne rozwiązania dla Klientów (np. platformy webowe). A może prowadzicie interesy z sieciami handlowymi, które mają swoje specyficzne, często unikalne wymagania dokumentów? A co, jeśli można to wszystko połączyć w jednym systemie, z którego już przecież używacie?
 
Możemy dla Państwa przygotować integrację kilku odrębnych systemów w jedną całość. Dzięki temu firma może zaoszczędzić dużą ilość środków oraz czasu. Płatności internetowe, specyfikacje dokumentów handlowych i magazynowych, zlecanie transportu – połączenie tych wszystkich elementów jest możliwe.