Platformy webowe

Bądź bliżej.

doradztwoCzy prowadzicie Państwo biznes, który zorientowany jest na szybką i sprawną wymianę informacji pomiędzy Państwa firmą a klientami? Czy chcecie, aby z jednej strony Klient mógł zamawiać Państwa produkty lub usługi w sposób sprawny i wygodny, a z drugiej strony  potrzebujecie, aby realizacja każdego zamówienia była dla Was przejrzysta? Odpowiedź na wasze potrzeby zawiera się w dwóch słowach – platforma webowa.

Dla wielu jest to termin nowy, pomimo, iż często z platform webowych korzystamy na co dzień. Najpopularniejsze platformy webowe to przede wszystkim sklepy internetowe, z których konsumenci korzystają od wielu lat. Ale platforma to nie tylko sklep lub serwis aukcyjny. Kolejnym, najbardziej rozpoznawalnym przykładem są banki oraz oferowane przez nie usługi on-line. Założenie e-konta, wysłanie przelewu przez internet – to wszystko działa dzięki platformie.

Porozmawiajmy o korzyściach.

OutsourcingProdukt ten daje niesamowite korzyści szybkiego i wygodnego zamawiania  produktów i usług dla klienta bądź partnera. Wszyscy wiemy, że możliwość szybkiej rejestracji i kupna zwykłego biletu drogą elektroniczną poprzez platformę webową to duża oszczedność czasu.
A jakie korzyści ma przedsiębiorstwo, które taką platformę oferuje swoim klientom? Oto najistotniejsze:

– Po pierwsze, firma otwiera się na Klienta. Dostęp do świadczonych usług, bądź oferowanych produktów jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej.  Czego oczekuje nowy klient? Znalezienia w sposób szybki i wygodny informacji oraz bezproblemowego, bezpiecznego zakupu.

– Używając platformy webowej korzystacie Państwo z bazy danych zawierającej informacje o swoich klientach, o historii ich zakupów, o ich wieku, miejscu zamieszkania. Tym samym, macie szybki dostęp do najważniejszych informacji, z których możecie robić dokładane analizy sprzedaży. Prawda, że warto dysponować taką wiedzą?

– Łatwość organizowania realizacji zamówień. Zapewne każdemu z Państwa zależy aby jego firma się rozwijała. Rozwój  niesie ze sobą pewne konsekwencje. Jedną z nich jest większa liczba zamówień (oby mieć tylko takie problemy), które trzeba obsłużyć. O ile przy kilkudziesięciu zamówieniach w skali miesiąca to nie jest problem, o tyle przy kilkuset może być to problematyczne. Dokładne zarządzanie ich realizacją poprzez platformę webową praktycznie eliminuje problemy z „przeoczeniem” klienta.

Czy warto? Oczywiście.

Możemy stworzyć każdą platformę webową. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy Państwu wdrożyć najlepsze narzędzia, które sprawią, że  klienci i partnerzy będą z chęcią korzystać z Państwa usług. Wasza firma  skorzysta na tym podwójnie. Po pierwsze, platforma webowa umożliwi  jeszcze szersze dotarcie do klienta. Po drugie, da Wam wiedzę. Wiedzę, dzięki której podejmiecie jeszcze lepsze decyzje biznesowe.