Strony WWW i hosting

Jaka strona, taka firma.

Strona internetowa to obecnie najbardziej powszechny rodzaj wizytówki firmy. Nie oszukujmy się, właściwie każdy Klient, zarówno b2b czy konsument, szuka informacji o firmie w sieci. To samo dotyczy marki czy produktu. Niesie to za sobą ogromne ryzyko, ale również niepowtarzalną szansę dotarcia do klienta. Ryzyko polega na tym, że jeśli dana strona internetowa jest źle przygotowana zoptymalizowana to potencjalny odbiorca może nigdy o Państwa firmie nie przeczytać. A co gorsza, jeśli uda mu się kliknąć na link prowadzący, strona może mu się po prostu  nie spodobać, przez co będzie mógł mieć mylne wyobrażenie o oferowanych przez Państwa produktach lub usługach.

W takim razie czym powinna się charakteryzować dobrze przygotowana strona internetowa? Co powinna zawierać, aby z jednej strony przyciągnąć uwagę Klienta, z drugiej być stabilna i łatwa w obsłudze? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – wykonana według najnowszych standardów oraz dostosowana do potrzeb organizacji.

Stabilność, czyli kilka słów o hostingu.

Każda strona internetowa musi się „gdzieś znajdować”. My oferujemy Państwu  jeden z najbezpieczniejszych hostingów na rynku. Możemy  przechowywać na nim  wielowymiarowe bazy danych, strony internetowe jak i pocztę Klienta. Nasze serwery, podtrzymywane przez zaawansowane systemy UPS gwarantują nieprzerwany dostęp do zasobów przez cały rok.*

 

Technologia to jedno, smak to drugie

Tworzymy strony internetowe w oparciu o najnowsze standardy webowe, takie jak HTML5, CSS3, PHP oraz Javascript. Możemy stworzyć witrynę na podstawie najpopularniejszych systemów CMS (tj. WordPress, Drupal), jak i również napisać autorski system zarządzania treścią, który pozwoli na łatwe dodawanie nowej zawartości przez praktycznie każdego pracownika Państwa firmy.

Istotne jest również, aby strona internetowa odpowiednio wyglądała. Możemy ją zaprojektować tak, aby jak najlepiej oddawała charakter Państwa firmy. Nowoczesna, intuicyjna, przejrzysta -to najlepsza wizytówka Państwa firmy.

 

*oprócz zdarzeń losowych, sił wyższych, kataklizmów 🙂