Wdrożenia IT

Najważniejsza zasada

Podstawowym warunkiem wdrażania jakiegokolwiek systemu  jest rozpoznanie  potrzeb i oczekiwań danej firmy. Pierwszym zadaniem jest zapoznanie się z dotychczasową organizacją zachodzących procesów pomiędzy poszczególnymi działami w przedsiębiorstwie. To my, jako pierwsi wdrażamy się w to co się dzieje u Klienta. Obserwujemy, dyskutujemy, ale przede wszystkim, wnikliwie słuchamy. Przy wdrażaniu systemu ERP kierujemy się zasadą partnerstwa, ponieważ to, co stworzone jest wspólnymi siłami, jest trwalsze i daje więcej korzyści.

enova_skalowana

Każda firma, niezależnie od wielkości, czy branży przypomina puzzle. Każdy dział, każdy pojedynczy pracownik jest elementem układanki. Naszym zadaniem jest wszystkie te elementy poskładać w wydajną, dobrze zorganizowaną, zinformatyzowaną całość.

 

Czas to pieniądz

Szanujemy czas zarówno nasz, jak i klienta, dlatego zawsze kierujemy się planem, który budujemy na podstawie analiz. Wdrożenie systemu ERP wymaga działania  na zasadzie „krok po kroku”. Ważne jest, by stworzyć  solidne fundamenty w postaci schematów dokumentów księgowania oraz  odpowiedniego rozplanowania działań, dzięki czemu wdrożenie będzie skuteczne.

Harmonogram działań dostosowujemy do możliwości czasowych i strukturalnych każdego klienta. Dzięki takiemu działaniu firma może efektywnie przejść zmianę tj. reorganizację.

enova_mobilna

Gotowe rozwiązania

Oferujemy wdrożenie dwóch najlepszych systemów ERP na polskim rynku – enova365 oraz Symfonia.  System enova skierowany jest do średnich i dużych firm, gdzie największy nacisk kładzie się na szybkość przekazania informacji, doskonałą synchronizację pracy poszczególnych działów w firmie oraz mobilność, zaś Symfonia to świetny system dla małych firm, które potrzebują podstawowych narzędzi umożliwiających im stabilną i szybką pracę.

 

Dopięte na ostatni guzik.

Często szukając w sieci rozwiązania systemowego dla swojej firmy spotykacie się Państwo z określeniem „system szyty na miarę”. Co to oznacza w praktyce?  Każdy system ERP ma olbrzymi wachlarz opcji i funkcjonalności -naszym celem jest tak zorganizować proces informatyczny, aby stał się on z jednej strony prosty i przejrzysty dla każdego pracownika. Z drugiej zaś, zamknięty. Nie pozwalający na dowolność działań na poszczególnych szczeblach firmy.

Wdrożenie systemu ERP to nie tylko przygotowanie bazy danych, infrastruktury sprzętowej, schematów dokumentów czy procedur pracy. To przede wszystkim przekonanie ludzi, że dzięki dobrze działającemu systemowi mogą pracować lepiej i wygodniej, a co za tym idzie efektywniej.

Jesteśmy pasjonatamiSupport, Help, Advice.

Nasza praca nie kończy się tylko na wdrożeniu. Jesteśmy opiekunem danej firmy. Nigdy nie zostawiamy Klienta samego. Dzięki elastycznym umowom wdrożeniowym i serwisowym, a przede wszystkim naszej pasji, możemy zagwarantować pomoc na najwyższym poziomie.