Odzyskiwanie danych

Utrata danych, zdjęć, filmów – to może zdarzyć się każdemu

Odzyskujemy pliki, zdjęcia oraz filmy skasowane przez przypadek lub w wyniku awarii sprzętu. Odzyskujemy dane z nośników takich jak:

  • dyski twarde
  • pamięci przenośne (pendrive)
  • karty pamięci

Posiadamy duże doświadczenie w odzyskiwaniu danych oraz specjalistyczne narzędzia, które maksymalizują możliwość odzyskania utraconych danych. Jeżeli skasowali Państwo przez przypadek ważne dane, takie jak zdjęcia czy dokumenty firmowe, lepiej nie próbować odzyskiwać ich na własną rękę. W przypadku utraty danych bardzo łatwo o ich nadpisanie na nośniku fizycznym, a w takim przypadku ich odzyskanie będzie dużo trudniejsze lub nawet niemożliwe. O ile nadpisanie zdjęć sprawia, że mimo wszystko część plików często udaje się odzyskać (pliki ze zdjęciami często są rozlokowane w różnych fizycznych miejscach na dysku), o tyle nadpisanie fragmentu filmu powoduje jego całkowite uszkodzenie.  Jeżeli zależy Państwu na odzyskaniu jak największej ilości utraconych danych warto zwrócić się z tym do naszego serwisu w Łodzi. Najważniejszą rzeczą w takich przypadkach okazuje się doświadczenie.

Klient zgłaszający nośnik do odzyskania danych może poprosić serwis o nieweryfikowanie danych w trakcie procesu odzyskiwania. W takim przypadku, dostarczony nośnik i nośnik z odzyskanymi danymi będą wydawane bez przeglądania i sprawdzania poprawności odzyskania danych. Na życzenie nie przechowujemy również kopii bezpieczeństwa odzyskanych danych, jedyną kopię odzyskanych danych posiada wówczas klient.

W procesie odzyskiwania danych wszystkie dane przechowujemy na zaszyfrowanych dyskach, przez co nawet w przypadku fizycznej kradzieży sprzętu, na którym dokonywane jest odzyskiwanie, Państwa dane pozostają bezpieczne i nie ma możliwości ich odczytania.

W przypadkach trudnych, w których nośniki danych nie działają ze względu na uszkodzenie mechaniki lub elektroniki, współpracujemy także z laboratorium, gdzie dane odzyskiwane są bezpośrednio z modułów (talerze, układy pamięci).

Zapraszamy do naszego stacjonarnego serwisu sprzętu IT w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 20.

tel.:   42 684 03 71

kom: 533 395 959

gg:     10947319 

gg

Serwis komputerowy Łódź