Systemy Symfonia

Symfonia_-_Opakowania_w_JPG

Czym jest Symfonia?

Programy z rodziny Sage Symfonia to bardzo popularne aplikacje charakteryzujące się budową modułową, czyli możliwością dostosowania każdego modułu do specyfiki realizowanych zagadnień, tworząc jednocześnie w pełni zintegrowany i spójny system. Symfonia znakomicie wspomaga podstawowe procesy w firmie, takie jak: księgowość, kadry, handel, sprzedaż, obsługa magazynu. Jednak to, co stanowi o jej największej sile, to przyjazny interfejs, szybkość wdrożenia oraz możliwość rozbudowy o różne dodatki.

 

Fotolia_83599187_XS_01Integracja to same korzyści.

Często spotykamy u naszych klientów sytuacje, gdy jeden dział pracuje na jednym programie, a drugi na innym. W efekcie wiele dokumentów trafiających do księgowości musi być ręcznie obrabiana poprzez sprawdzenie i wprowadzenie ich do systemu księgowego. Jest to duża strata czasu i pieniędzy, bo nie tylko wydłuża proces obróbki dokumentów, ale pozostawia miejsce na błędy.

Sage Symfonia świetnie łączy ze sobą pracę poszczególnych działów, sprawiając, że praca wszystkich  pracowników jest bardziej wydajna, co zdecydowanie działa na korzyść firmy. Zintegrowany system, taki jak Sage Symfonia, nie tylko usprawnia proces obiegu dokumentów, ale także niweluje błędy i przyspiesza pracę przyczyniając się do zwiększenia konkurencyjności firmy.

Sprawne działanie to szybkie działanie!enova_skalowana

Niejednokrotnie spotykamy się z koniecznością przygotowania oferty lub danych do przetargu „na wczoraj”. Korzystając z rozproszonych danych, niemal zawsze będziemy poddani presji czasu i odpowiedzialności. Mając opracowane procedury  i dobrze wdrożony system będziemy mogli szybko wystawiać faktury, ekspresowo przeliczać wynagrodzenia, przeglądać i analizować dane księgowe, a także bardzo szybko zaprezentować je w postaci wykresów i tabel np. na zebraniu zarządu. Wysyłanie i odbieranie dokumentów w postaci elektronicznej to nie problem – e-deklaracje i e-dokumenty to już standard.

 

Skuteczna analiza to dobra decyzja.Safe cloud and online remote data. businessman pressing cloud icon

Integracja to także szybsza informacja dla osób kierujacych firmą. Na każdym szczeblu zarządzania  mamy do dyspozycji wiele narzędzi analitycznych.

Dzięki sprawnej wymianie dokumentów i rozbudowanej strukturze raportów i zestawień, możemy podejmować sprawne decyzje biznesowe w oparciu o rzetelne dane, a nie wróżenie z fusów.