Linie produktowe

 

Linie produktowe

 

Sage Symfonia Start jest idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących niewielką działalność gospodarczą oraz dla firm dopiero wkraczających na rynek. To linia programów w wersji jednostanowiskowej – przeznaczona dla przedsiębiorstw, w których jedna osoba odpowiada za kierowanie firmą i administrowanie księgami. Proste w obsłudze aplikacje, takie jak: Mała Księgowość, Handel, Faktura i Kasa, usprawniają funkcjonowanie małej firmy – ułatwiają tworzenie podstawowych dokumentów, zarządzanie księgowością i obsługę sprzedaży.

Dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom, zdobywającym lub umacniającym wypracowaną już pozycję rynkową, proponujemy rozwiązania ułatwiające zarządzanie firmą – programy linii Sage Symfonia. Aplikacje tej linii dają większe możliwości rozbudowy i dostosowania do wymagań firmy, a precyzja zastosowanych narzędzi umożliwia analizę i planowanie zarówno na poziomie ogólnym, jak i szczegółowym. Wspierając zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach ułatwia zarówno codzienną działalność firmy w zakresie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych, jak również umożliwia uzyskanie precyzyjnych informacji, niezbędnych do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych w przedsiębiorstwie.

Firmom posiadającym rozbudowane procedury i złożone procesy biznesowe proponujemy nowoczesny i zaawansowany system Sage Symfonia ERP.
Sage Symfonia ERP jest zintegrowanym systemem o budowie modułowej umożliwiającym kontrolę oraz zarządzanie strategicznymi dla przedsiębiorstwa procesami i obszarami: finansowym, informacją zarządczą, sprzedażą i relacjami z klientami, zasobami firmy – majątkiem przedsiębiorstwa i kapitałem ludzkim. Zaawansowane rozwiązania oraz wykorzystywana baza Microsoft SQL Server pozwalają na bezpieczny rozwój systemu wraz z rosnącymi potrzebami Klienta, integrację z innymi systemami oraz tworzenie nowych raportów i zestawień dostosowanych do specyfiki i potrzeb firmy.

Sage Symfonia ERP jest elastycznym rozwiązaniem, który łatwo możemy dopasować do Twojej firmy. Zakres funkcjonalności wspólnie dobierzemy spośród modułów podstawowych oraz opcji dodatkowych budując system odpowiadający potrzebom Twojego przedsiębiorstwa.