Dla kogo Dla kogo jest enova? Dla Twojej firmy. Dla Ciebie.

Specyfika oddziaływania?

 

Każda dziedzina gospodarki ma swoją specyfikę i swoje potrzeby. Nie wiesz, czy enova sprosta wymogom Twojej branży?

Niezależnie od tego, w jakim sektorze działasz- enova sprawdzi się niemal w każdym z nich. Jak to możliwe? Dzięki szerokiemu wachlarzowi modułów i rozbudowanym mechanizmom konfiguracyjnym możemy dostosować system do indywidualnych wymagań przedsiębiorstw z różnych gałęzi gospodarki.

Każdej branży możemy zaproponować inne rozwiązania i moduły niezbędne do prawidłowego i skutecznego działania. Niezależnie od tego, czy Twoja firma działa w dziedzinie finansów, edukacji czy spedycji, wybierzemy dla Ciebie rozwiązania idealnie dostosowane specyfiki Twojej branży.

Planuj, Kontroluj, Korzystaj !enova_skalowana

Zastanawiasz się, kto w Twojej firmie będzie korzystał z systemu enova? Myślisz, że tylko księgowa, więc wahasz się, czy warto inwestować, by ułatwić pracę tylko jednej osobie? Podpowiadamy- każdy Twój pracownik. System enova został stworzony po to, by ułatwić pracę ludziom na każdym stanowisku. W Twojej firmie magazynier, kadrowa, szkoleniowiec i dyrektor finansowy będą posługiwali się tym systemem- każdy w inny sposób, lecz wszyscy dla dobra i sukcesu Twojej firmy.

A Ty? Ty będziesz mógł planować i kontrolować ich pracę dzięki specjalnie zaprojektowanym modułom poglądowym i analitycznym.

 

Zarządzanie i analiza

Skuteczne zarządzanie jest sztuką. Jak połączyć wszystkie zasoby firmy w taki sposób, by osiągnąć cele z maksymalną skutecznością? Kluczem jest scalenie poszczególnych procesów zachodzących w różnych działach i płaszczyznach przedsiębiorstwa. System enova doskonale wspomaga wszystkie procesy w firmie – m.in. zarządzanie personelem, projektami, sprzedażą, produkcją, relacjami z klientami, procesy księgowe czy obsługę szkoleń.   Dzięki enova każdy z nich będzie przebiegał w sposób wydajny i przejrzysty, co ułatwi synchronizację i umożliwi skuteczną analizę i kontrolę.