Platforma internetowa

Swoboda wyboru?

Chciałbyś móc pracować z dowolnego miejsca? Mieć wgląd do systemu i kontrolę nad firmą o każdej porze dnia i nocy? Na enova365 można pracować stacjonarnie oraz w chmurze – logując się do systemu poprzez przeglądarkę internetową, a dzięki dodatkowym interfejsom opartym o zasady Modern UI, możliwe jest korzystanie z systemu na urządzeniach mobilnych (tabletach i smartfonach).enova_tablet_rece
Na czym polega wyjątkowość enova? To jedyny zintegrowany system ERP w Polsce, który przystosowany został do pracy na Windows 8 i Windows Phone, dając Użytkownikowi możliwość korzystania z aplikacji za pomocą gestów. Niezależnie od sposobu dostępu, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam.
Co zyskujesz?
• Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie
• Lepszą komunikację z klientami i pracownikami
• Bezpieczeństwo przechowywania danych

Jeśli zależy Ci na szybkiej, prostej i skutecznej komunikacji z Kontrahentem jest to usługa właśnie dla Ciebie.

Nie trać czasu na: maile, faksy, przesyłanie faktur sprzedażowych, informowanie kontrahenta o należnościach i zobowiązaniach, wysyłanie aktualnych cenników czy informacji o nowościach w asortymencie. Twój kontrahent będzie miał dostęp do tych informacji w każdej, dogodnej dla niego chwili; sam także będzie mógł wystawiać niektóre dokumenty. Satysfakcja gwarantowana dla obu stron.

 

Zdalne zarządzanie dokumentami kadrowo-płacowymi nigdy nie było tak proste!

Teraz Twoja kadra kierownicza będzie mogła jeszcze szybciej i skuteczniej zarządzać zasobami ludzkimi. Mniej papierowych dokumentów; nadgodziny i urlopy pod kontrolą. Nagła potrzeba zastępstwa? Niespodziewany urlop? Nie ma problemu. Jest enova.

Dla jeszcze sprawniejszego zarządzania zasobami ludzkimi oraz ku zadowoleniu Twoich pracowników. Ty oszczędzasz czas, bo pracownik sam sprawdza informacje dotyczące swojej osoby (np.: urlopy, wynagrodzenia, badania), a Twój pracownik oszczędza nerwy , bo na bieżąco kontroluje swoje sprawy. Wygoda i nowoczesność.

Jeśli chcesz być biurem nowoczesnym, przyjaznym i konkurencyjnym ta usługa jest dla Ciebie. Pulpit umożliwia automatyzację pracy, zapewnia stały przepływ informacji i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nie będziesz musiał jeździć do klientów po dokumenty i faktury- wszystkie dane będą zgromadzone w jednym miejscu, dostępne dla obu stron w każdej chwili. Jakość Twojej obsługi wzrośnie wprost proporcjonalnie do zadowolenia Twoich pracowników i klientów.