Szkolenia

Nie marnuj czasu. Nie stać Cię na to.

Szkolenia pracownicze to temat rzeka. Wiekszość pracodawców unika tego tematu. outsourcing
Dlaczego? Bo rynek jest pełny. Jest przesycony. A z przepełnionym rynkiem wiążą się bardzo szkodliwe następstwa. Jedno z nich jest szczególnie uciążliwe dla klientów – ogrom firm szkoleniowych, których jakość świadczonych usług pozostawia wiele do życzenia. Na pewno każdy, kto kiedykolwiek szukał w sieci tego typu ofert, chociaż raz natknął się na ogłoszenia typu „najlepsi specjaliści”!, „szkolenia od a do z”!, „miliony zadowolonych klientów, wybierz swoje szkolenie” itp…

Proszę Państwa, większość podobnych ofert kończy się zawsze w taki sam sposób – firma wydaje często niemałe kwoty na szkolenie, poświęca czas pracowników, finalnie zaś zespół niewiele się nauczy.

Słowo klucz – specjalizacja

Przyczyna nieefektywnych szkoleń jest prosta. Jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Jeśli dana firma ma wachlarz szkoleń z każdej dziedziny, to nie jest specjalnie rzetelna. Dlatego też skupiamy się tylko i wyłącznie na tym, na czym znamy się najlepiej: informatyka, rachunkowość, gospodarka magazynowa w oparciu o komputerowe systemy zarządzania enova oraz Symfonia. Głównym naszym obszarem działania w zakresie szkoleń jest Łódź, ale wyjazdowo lub na odległość też pracujemy.

Nasza firma dysponuje wyspecjalizowaną kadrą. Jednak co to tak naprawdę znaczy? Nasz zespół tworzy grupa praktyków, którzy na co dzień pracują w branży wdrożeń systemów ERP, czyli pomagają przedsiębiorstwom w lepszej organizacji pracy. Jesteśmy ludźmi, którzy znają Excela od podszewki, w jego praktycznym zastosowaniu, a nie tylko w tworzeniu kolorowych, nic nikomu niemówiących wykresów. Bo co z tego, jeśli ktoś zna podstawowe formuły, skoro nie potrafi ich wykorzystać?

Działamy inaczej, czyli efektywnie.Outsourcing

Czym jest efektywność? To osiąganie najlepszych efektów przy użyciu jak najmniejszych środków. Jest to zasada, która znajduje zastosowanie w naszych szkoleniach. Pierwszym i najistotniejszym etapem jest poznanie uczestników. Wychodzimy z założenia, że nie ma najmniejszego sensu uczyć ich rzeczy, które doskonale znają.

Poza tym, każdy zespół dysponuje umiejętnościami i specyficzną kulturą organizacji. Naszym celem jest pomoc w jego pracy. Wiedza jest dodatkowym narzędziem, które wymaga inwestycji. Po co inwestować w coś, co jest zbędne? Jeśli masz doświadczonych pracowników to świetnie! Pomożemy aby stali się jeszcze lepsi. Czasami potrzebne jest tylko niewielkie, acz kluczowe uzupełnienie wiedzy, ponieważ każda branża ciągle się zmienia, ewoluuje. Jeśli jednak szkolenie wymaga nieco większych nakładów wówczas:

– po analizie poziomu tworzymy harmonogram szkoleń dostosowany do Państwa firmy – jeśli szkolenie będzie musiało potrwać dłużej, zaproponujemy plan szkoleń, który  pozwoli pracownikom w sposób efektywny przyswajać wiadomości, a jednocześnie nie będzie dezorganizował im pracy.
– jesteśmy praktykami, wiemy że  sucha teoria to za mało aby przekazać wiedzę. Jak najlepiej przedstawić omawiany zakres materiału w sposób zrozumiały? Zapoznać się z firmą klienta i  jej problemami oraz pokazać ich rozwiązanie na konkretnych  przykładach.

Kogo szkolimy?

Cechuje nas troska o dobrą atmosferę i maksymalne zdobycie wiedzy przez kursantów. Wszystkie szkolenia mają kameralną atmosferę co bardzo sprzyja przyswajaniu i zapamiętywaniu wiedzy. Prowadzimy zajęcia dla osób indywidualnych i firm. Szkolimy osoby pracujące, bezrobotne oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności. Mamy gwarantowany dostęp do sal szkoleniowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

Sprawdź nas. Po prostu.

Nie zaoferujemy Państwu niczego zbędnego, ponieważ szanujemy zarówno nasz, jak i Państwa czas. Na co dzień pracujemy z różnymi klientami, stając się dla nich także doradcami. Specjalizujemy się w wybranych dziedzinach. Dlatego jesteśmy specjalistami. Dobrymi specjalistami.